Jsem rád, že mohu pomoci na hřišti, a nekoukat z tribuny, hlásí Reiter. Jak charakterizoval jihočeské Dynamo?

Jsem rád, že mohu pomoci na hřišti, a nekoukat z tribuny, hlásí Reiter. Jak charakterizoval jihočeské Dynamo?

Minulostí v Bohemians 1905 či Baníku Ostrava opředený středopolař Ševců Rudolf Reiter už se vylízal ze zranění a na trávníku dostává čím dál víc prostoru. Další minuty ve zlínských barvách by si rád připsal i poslední říjnovou sobotu proti Dynamu České Budějovice, které je po dvanácti kolech osmé.

"Cítím se dobře. Noha drží a funguje. Jsem rád, že mohu pomoci na hřišti, a nekoukat z tribuny," pronesl na webu fcfastavzlin.cz kolega Procházky, Filla, Poznara a spol., jehož tým má nyní notně nelichotivé skóre 15:28.

Jak vidí nejbližšího soupeře? "Mají zajímavě složený tým. Na začátku sezony jim to lehce drhlo, ale teď to vypadá, že mají celkem dobrou formu. Nemám je tolik napozorované, abych přesně vyjmenoval jejich silné stránky, ale jestli Budějovicím něco fungovalo, tak to byl rychlý přechod do útoku. Budějovice byly a jsou dle mě týmem zaměřeným na brejkové situace. Je možné, že budou v první řadě klást důraz na pevnou obranu," přidal sparťanský odchovanec.

Jeho tým v minulém kole dokázal bodovat po šesti kolech. Stalo se tak v Ďolíčku proti Pardubicím. "Může nám to pomoct a já v to doufám. Pořád je to bod z venku, navíc bude mít úplně jinou hodnotu, pokud v sobotu vyhrajeme," uzavřel na fcfastavzlin.cz šestadvacetiletý záložník ze zlínské Letné.

Baroš o 1.A třídě: Když sudí seká chyby, bublá to ve mně, ale držím se. Je to amatér, proč bych na něj řval?

Zdroj: fcfastavzlin.cz