Jsme spokojení, snažíme se to zvládat, mne si ruce nejlepší kanonýr FNL Řezníček

Jsme spokojení, snažíme se to zvládat, mne si ruce nejlepší kanonýr FNL Řezníček
OBSAHUJE VIDEO

Aktuálně nejlepší střelec druhé nejvyšší soutěže Jakub Řezníček byl výraznou postavou Brna také proti Vlašimi. Jeden gól vstřelil sám a celkově šlo už o jeho devátou trefu a na druhém se výrazně podílel.

"Obě situace dopadly, jak měly, díky tomu jsme zápas zvládli za tři body," pochvaloval si na webu fczbrno.cz bývalý forvard Sparty, Plzně i Mladé Boleslavi.

Svěřenec Richarda Dostálka nezapomněl po těsném triumfu 2:1 pochválit i soupeře, jemuž patří lichotivá čtvrtá pozice. "Bylo to velice těžké utkání, po Spartě B nejtěžší. Mladí kluci, hráli výborný zápas, jsou moc šikovní, to musím uznat. Výsledek se nerodil lehce, ale šli jsme si za vítězstvím, i když soupeř měl šance. Zvládli jsme to, máme tři body, které jsme strašně chtěli. Zvládli jsme to i díky zkušenostem," připomněl na klubových stránkách třiatřicetiletý kanonýr.

Jeho mužstvo stále kraluje soutěži s pohodlným sedmibodovým náskokem a zatím dělá vše pro to, aby si příští rok opět zahrálo mezi elitou. "Jsme spokojení, pořád jdeme zápas od zápasu, snažíme se to zvládat. Doma jsme dvakrát ztratili, takže tohle byl důležitý zápas, nechtěli jsme to opakovat. Šli jsme si pro výhru a myslím, že to bylo vidět," mnul si ruce kolega Přichystala, Hladíka, Texla a spol., které čeká o víkendu výjezd na dejvickou Julisku.

Slavia s Haifou a Pardubicemi, Sparta v Lyonu a s Teplicemi, Manchester United - City, West Ham - Liverpool!

Zdroj: fczbrojovka.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.