Pokud se prý budou ve Slovácku vyhýbat bujařejším oslavám, můžou se prodrat do první trojky...

Pokud se prý budou ve Slovácku vyhýbat bujařejším oslavám, můžou se prodrat do první trojky...

13 zápasů, 31 získaných bodů, průběžná třetí pozice. Tým Slovácka aktuálně táhne šňůru sedmi triumfů v řadě a první listopadovou neděli pojedena na půdu posledního celku Fortuna:ligy jako jasný a zřetelný favorit.

V poslední době přehráli Nguyen, Havlík, Navrátil, Petržela a spol. například Mladou Boleslav i Baník Ostrava a v posledním ligovém kole jednoznačně vyloupili hanácký Andrův stadion.

Petr Švancara souboru Martina Svědíka zaslouženě tleská. "Ve Slovácku jsou neskuteční borci, jen skládám slova obdivu. Moc se o nich nemluví, ale šlape jim to. Rychlí kluci, kompaktní obrana, nepustili Olomouc do jediné šance. To je především zásluha Slovácka, nikoli jenom slabota soupeře," vypíchl třiačtyřicetiletý odborník, jehož slova publikoval server aktualne.cz.

"Fandím jim, jak dokážou naše přední kluby potrápit, v této roli vlastně vystřídali Jablonec. Znám dobře chemii v klubu, nenechají se zvenčí rozbít, soudržnost je veliká. Pokud se budou vyhýbat bujařejším oslavám, region k nim láká, můžou se prodrat do první trojky," upozornil na aktualne.cz častý host fotbalového pořadu Tiki-Taka, jehož jedinou zahraniční misí kariéry se stala krátká epizoda v Interu Bratislava.

V průběhu listopadu půjde mužstvo z Uherského Hradiště kvůli další repre pauze do akce už jen třikrát - kromě výše zmíněné Karviné se utká před vlastním publikem s hůře postavenou Spartou a pár dní poté zamíří na jihočeský Střelecký ostrov, kde je doma Horejšovo Dynamo. Kolik bodů asi vytěží z tohoto trojboje?

Obávám se, že se blíží brzký konec Dočkala ve Spartě. Já bych se ovšem takového hráče nezbavoval, tvrdí Švancara

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.