Rondič potvrdil, že Kozel libereckému kádru až do prosince zatrhl pohled na prvoligovou tabulku...

Rondič potvrdil, že Kozel libereckému kádru až do prosince zatrhl pohled na prvoligovou tabulku...

Dvaadvacetiletý bosenský forvard v librereckých službách Imad Rondič si v posledním ligovém kole na Stínadlech připsal druhou trefu v sezoně a doposud zasáhl do všech třinácti ligových duelů, s tím, že základní sestava se ho týkala hned v deseti případech.

"Nejdůležitější je výhra, znovu se stalo, že jsem dal gól. Opět v poslední minutě, i opět po centru z levé strany. Jsem rád, že jsem dal gól, to samozřejmě těší každého útočníka. Zvlášť když se tak stane po několika zápasech. Nejvíc jsem ale rád za to, že jsme vyhráli. Pro nás to je velmi důležitá výhra," mnul si ruce bývalý útočník Viktorie Žižkov, jehož slova vyšla na webu fcvslovanliberec.cz.

Jeho Slovan se dostal po krizovém úvodu do klidnějších vod tabulky a momentálně je se čtrnácti získanými body desátý, s tím že do první poloviny mu chybí dva body. Nový kouč podještědské družiny Luboš Kozel mužstvu údajně zakázal až do prosince sledovat pořadí..

"Trenér nám to říkal, hned jak přišel k nám. Posloucháme ho a jde nám to. Doufáme, že budeme takto pokračovat," doplnilo na fcslovanliberec.cz mladé útočné tykadlo ze stadionu U Nisy.

Po dvou tříbodových duelech za sebou se Slovanu dýchá o něco lépe. "Můžu říct, že my všichni makáme a trénujeme naplno, protože každý se chce ukázat. Jako tým dobře spolupracujeme, snažíme se hrát kombinačně. Řekl bych, že se každým zápasem zlepšujeme," zakončil na fcslovanliberec.cz optimisticky naladěný kolega Rabušice, Gebre Selassieho či Frýdka, jehož mužstvo bude za pár dní hostit hůře postavené Klokany, kteří mají v tuto chvíli o dva body méně.

Případ Krmenčík: Další úlet v emocích, nebo odplata za roky starou křivdu?

Zdroj: fcslovanliberec.cz