Jarošík se těšil na návrat Mazucha, ale bohužel pro Skláře to vypadá na další dlouhou absenci...

Jarošík se těšil na návrat Mazucha, ale bohužel pro Skláře to vypadá na další dlouhou absenci...

Jiří Jarošík, nástupce Radima Kučery na teplických Stínadlech, vstoupil do svého premiérového angažmá v české nejvyšší soutěži hrůzostrašně, neboť ho odstartoval pěti porážkami v řadě.

"Tahle série se začíná podobat té mojí zkraje jara ve Slovinsku. S Celje se nám také výsledkově nedařilo. Snad všechno brzy otočíme a budeme stoupat," pronesl v interview pro gol.cz bývalý asistent Davida Holoubka v Liberci a Ružomberoku.

Výsledková mizerie zavání psychickou dekou. "Ta bilance se mi kouše hodně špatně. Nejsem trenér ani člověk, který rád prohrává. Nešel jsem do Teplic, abych byl neúspěšný. Výsledky se mi nelíbí. Doufám, že se zvedneme a začneme sbírat body," přidal na stránkách Gôlu někdejší stratég Ústí nad Labem nebo Prostějova, jehož mužstvo sráží náběhy soupeřů za obranu. "Je pravda, že se nám toto opakuje. Máme přes týden na odstranění chyb. Uvidíme, jak zareagujeme na Spartě.“

Na Letné nebude mít k dispozici jak vyloučeného Knapíka, tak zraněného Mazucha. Týmu navíc může chybět i Vondrášek. "Na návrat Ondry Mazucha jsem se těšil. Potřebovali jsme zkušeného a soubojového hráče v defenzívě. Stihl dát gól, ale co máme zprávy, vypadá to na křížový vaz v koleně. Tohle je samozřejmě obrovská ztráta," mrzelo na portálu gol.cz šéfa Marečka, Mareše či Kučery, který dal mužstvu dva dny volno a poprvé po poslední prohře ho přivítal až v úterý.

Křetínský chce prý do dvou let ovládnout West Ham. Patří mu ale většinově Sparta? V roce 2019 tomu tak nebylo

Zdroj: gol.cz