Slavia? Nemyslím si, jak někdo tvrdí, že je v krizi. Pořád udává směr, co a jak se má hrát, hlásí Souček

Slavia? Nemyslím si, jak někdo tvrdí, že je v krizi. Pořád udává směr, co a jak se má hrát, hlásí Souček

Šestadvacetiletý středopolař West Hamu United Tomáš Souček už se sice momentálně zabývá mužstvy jako Tottenham nebo Liverpool, nicméně pětačtyřicetinásobný reprezentant Česka stále velmi pečlivě sleduje také svého bývalého chlebodárce z vršovického Edenu.

Ten sice před pár dny před vlastním publikem skolil vedoucí Viktorii, nicméně v posledních týdnech se často mluví a píše o tom, že už to není to silné sešívané "S" jako rok či dva zpět. Co si o tom myslí právě bývalý hráč Slovanu Liberec či Viktorie Žižkov, jenž je v aktuálním ročníku EL s Kladiváři zatím bodově stoprocentní?

"Slavii hodně sleduji, když to jde, tak na cestách nebo i doma. Nemyslím si, jak někdo tvrdí, že je v krizi. Vždyť za poslední rok a půl prohrála jeden ligový zápas!," upozornil na serveru gol.cz svěřenec skotského manažera Davida Moyese.

"Věřím, že jsou kluci pořád na jedné vlně a že budou nadále úspěšní. Pořád udávají směr, co a jak se má hrát. Jsou dominantním týmem proti soupeřům a věřím, že to bude pokračovat," pokračoval spoluhráč Vladimír Coufala a Alexe Krále na konto nyní druhého týmu tabulky.

Úřadující mistr by mohl být podle jeho slov přesvědčivý, jakmile se mu vyprázdní současná nemalá marodka. "Absence jsou vždycky složité. Když se zraní dva tři hráči, tak to ještě jde zvládnout, s pěti už je to skoro jiný tým. Zranili se kluci - reprezentanti, což je velký zásah. Věřím, že se všichni dají do kupy a budou připraveni jak pro Slavii, tak pro nároďák," uzavřel v interview pro Gól klient Pavla Pasky, u jehož jména aktuálně svítí na transfermarkt.com tržní cena 42 milionů eur.

Nikde není napsané, že v Plzni nemůžeme nějaké body urvat, burcuje Hubník, jemuž pomohly starty za B-tým

Zdroj: gol.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.