Krejčí: Když se dokážeme soustředit na věci, které si řekneme, a zvládne to každý z nás, tak můžeme leccos zvládnout

Krejčí: Když se dokážeme soustředit na věci, které si řekneme, a zvládne to každý z nás, tak můžeme leccos zvládnout
OBSAHUJE OHLASY

Ladislav "LK37" Krejčí nastoupil v Lyonu v základní sestavě Sparty poprvé od svého zranění a byl hodně vidět. Žádnou svou šanci však nevyužil a navíc stál u zrodu chyb, které Olympique gólově trestal. Jaká byla jeho slova bezprostředně po čtvrté skupinovém utkání Evropské ligy?

O plánu do druhého dějství za stavu 0:0...

"Plán byl hlavně abychom nepropadali při jejich rozehrávce. Věděli jsme, jakou mají sílu na balonu a jak se pohybují. Po nástupu do druhé půle to od nás bylo slušné, měli jsme tam slibnou desetiminutovku, dobře jsme si to přebírali, nemohli se do nás dostat. Ale bohužel jsem pak při jedné akci ztratil míč a dostali jsme druhý gól. Moje chyby rozhodly o tom, že se dostali do brejku."

O vlastních neproměněných šancích...

"Mrzí to, mohli jsme se aspoň docvaknout a pak by se vidělo. Ale bohužel, nebyl jsem přesný."

O pozitivních věcech, které zápas ukázal...

"Ukázalo nám to, že když se dokážeme soustředit na věci, které si řekneme, a dokáže to každý z nás, tak můžeme leccos zvládnout. Pak umíme být i silní v kombinaci na balonu. Ale jejich individuální kvalita je vyšší než naše a v těch klíčových chvílích to rozhodovalo."

O remíze Rangers v Kodani, což hraje Spartě do karet...

"Je to dobrý, pomůže nám to. Ale musíme si to uhrát na hřišti, jde o dva soupeře, kteří jsou před námi. Věděli jsme, že v těch závěrečných duelech se bude rozhodovat a teď je to o tom, jak je zvládneme."

Krmenčík se zachoval jako Adebayor, na jeho místě bych se styděl, říká Rajnoch. Jaké dva plusy zdobí Dočkala?

Zdroj: sparta.cz