Střelecky a herně jsem se velmi trápil, kluci mě ale podrželi, přiznal Kuchta. Jak komentoval třetí čisté konto v řadě?

Střelecky a herně jsem se velmi trápil, kluci mě ale podrželi, přiznal Kuchta. Jak komentoval třetí čisté konto v řadě?
OBSAHUJE VIDEO

Slavia oplatila Maccabi Haifa těsnou prohru a také ona před domácím publikem triumfovala po výsledku 1:0. Autorem jediné sešívané trefy byl v úvodu druhého dějství český reprezentant Jan Kuchta, který míč propasíroval do sítě i přes trojčlenný izraelský blok.

"Jsem rád, že jsme vyhráli, že jsem pomohl mančaftu, protože jsem se střelecky a herně velmi trápil. Ale teď jsem našemu týmu pomohl. Kluci mě podrželi. Jsem rád, že jsme udělali další krok, abychom postoupili dál ve skupině," pronesl na klubovém webu bývalý ofenzivní hráč Liberce, Teplic i Slovácka.

Vše mohlo být ještě veselejší. Svěřenec Jindřicha Trpišovského si myslí, že hlavní rozhodčí vršovickému "S" po jeho kolizi s brankářem ukradl jasný pokutový kop. "Myslím si, že to viděli všichni lidi tady na stadionu, hlavně já a celý mančaft. Byla to jasná penalta. Já bych zakončoval do prázdné brány a myslím si, že bych to trefil. Možná by se zápas odvíjel úplně jinak. Ale rozhodčí to nepísknul a není tady žádné video, takže jsme hráli dál, ale víme, že to byla jasná penalta," doplnilo na slavia.cz čtyřiadvacetileté ofenzivní tykadlo.

Slávistická obrana na čele s Alešem Mandousem již potřetí v řadě udržela čisté konto a zdá se, že se z ní znovu stává val, který se jen těžko dobývá. "Jo, je to bomba. Kluci pracují fantasticky a teď nás to zase všechny odměnilo. Jsme rádi, že když se někomu tolik nedaří nebo máme vyrovnané brankáře, tak může každý nastoupit a každý kvalitně pomůže," liboval si na slavia.cz kolega Tecla, Olayinky, Krmenčíka a spol.

Radost mu udělal také návrat Tomáše Holeše. "Samozřejmě. Všichni kluci, co nemůžou hrát, nám moc chybí. Pomalu se vrací a ta repre pauza nám pomůže k tomu, abychom byli ještě silnější. Jsme rádi, že se kluci po zranění zotavují. Někteří mají rodinné důvody, někteří jsou po operaci. Držím všem palce ať to zvládnou co nejdřív a vrátí se k nám, protože nám chybí," uzavřel na oficiálních stránkách tuzemského šampiona Kuchta, jehož tým je ve skupině E momentálně druhý se dvěma výhrami a stejným počtem porážek.

Krejčí: Když se dokážeme soustředit na věci, které si řekneme, a zvládne to každý z nás, tak můžeme leccos zvládnout

Zdroj: slavia.cz