Všechno nám hrálo do karet, bohužel to trvalo krátce, hodnotil prohru v Budějovicích viditelně přepadlý Jarolím

Všechno nám hrálo do karet, bohužel to trvalo krátce, hodnotil prohru v Budějovicích viditelně přepadlý Jarolím

Měli šance, hru kontrolovali, dali i první gól. Boleslav mohla od vývoje prvního poločasu na budějovickém Střeleckém ostrově těžko žádat víc. Jenže prakticky vzápětí pustili domácím cestu zpátky do zápasu a Budějovice si nakonec přivlastnily všechny tři body.  


“Já budu slušnej, no,” uvedl své hodnocení na pozápasové tiskové konferenci zjevně přepadlý Karel Jarolím. “Do zápasu jsme nevstoupili špatně, hru jsme měli pod kontrolou, dostali jsme se do vedení. Všechno nám hrálo do karet, bohužel to trvalo krátce, protože prakticky okamžitě jsme dovolili soupeři vyrovnat.” S tím, že v druhém poločase jeho tým promarnil Skalákovu šanci a naopak po chybě při autovém vhazování Boleslav lacině inkasovala. Na gól škody zkrátka domácí Bassey a Mršić odpověděli dvojnásobnou dávkou a cesta Boleslavi vzhůru tabulkou posledních týdnů se minimálně na čtrnáct dní zadrhla.

“Další nesmírně důležité vítězství,” pochvaloval si výsledek trenér domácích David Hořejš. “Věděli jsme, že má Boleslav velmi dobrou ofenzivu, na kterou jsme se chystali. Zpočátku jsme byli nepřesní, nedařilo se nám kombinovat. Po poločase jsme nabádali hráče, ať hrají trpělivě. Rozhodnul gól Mateje Mršiće, přestože nás soupeř v závěru trochu přitlačil. Výhry si nesmírně vážíme, před pauzou jsou to skvělé tři body," mne si spokojeně ruce.

Obránce hostů Dominik Preisler litoval, že jeho tým se nechal vlákat do nakopávání balónů a nehrál svůj kombinační fotbal, ve kterém Boleslav podle Preislera vyčnívá. “Myslím, že v závěru bychom měli mít mnohem větší tlak do gólu a do šancí se dostávat mnohem víc. V tom konci toho bylo hodně hodně málo,” litoval nepovedené soboty Preisler.

zdroj: fkmb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.