Rychlonožka z Bayernu na Ostrovy? Plán na krádež je jasný, stejně jako to, koho by měl nahradit

Rychlonožka z Bayernu na Ostrovy? Plán na krádež je jasný, stejně jako to, koho by měl nahradit

Bavorský klub by se měl začít obávat o svou ofenzivní hvězdičku, na kterou si brousí zoubky londýnská Chelsea. Blues jsou dlouholetými obdivovateli francouzského reprezentanta a již v minulosti se hojně spekulovalo o jeho přesunu na Stamford Bridge. Ostrovní gigant by to rád zkusil také po této sezóně, neboť větří, že šance je velká.

Kingsley Coman má s Bayernem Mnichov platný kontrakt do léta roku 2023. V Allianz Aréně zkouší hráči nabídnout prodloužení, ale obě strany se zatím nedohodly na podmínkách. Pokud by ke shodě nedošlo ani v nadcházejících měsících, chce Chelsea zintenzivnit svůj zájem.

Bavorský klub je neoblomný a také poučený s Davidem Alabou, který nakonec prchl do Realu Madrid. Coman za Bayern odehrál již 210 soutěžních zápasů, ve kterých zaznamenal 43 branek a 51 asistencí. Podle informací německého listu Bild se však hráč zdráhá smlouvu prodloužit.

Chelsea disponuje celou řadou mladých talentů, ale i tak chce v ofenzivě zbrojit. Není žádným tajemstvím, že klub by v létě mohly některé tváře opustit. Jedním z nich je například Hakim Ziyech, který je podle britských listů již jednou nohou v Atlétiku Madrid, otazník nad setrváním se vznáší také nad Timo Wernerem.

Zdroj: bild.de

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.