Ancelotti monitoruje nové Galácticos. Ukrývají se prý v ligách Portgualska a Rakouska

Ancelotti monitoruje nové Galácticos. Ukrývají se prý v ligách Portgualska a Rakouska

Los Blancos hledají napříč Evropou své nové Galáctios, kteří by pomohli v dalších bojích o cenné trofeje. Italský stratég Carlo Ancelotti chce pracovat s mladými hráči, ačkoliv má klub nemalé finanční možnosti a umí na přestupovém trhu utrácet i horentní sumy.

Poslední zprávy z Pyrenejského poloostrova naznačují, že Real Madrid monitoruje tváře z portugalské a rakouské nejvyšší soutěže. Předmětem zájmu je devatenáctiletý německý mladík zářící v barvách RB Salzburg, který je mnohými srovnáván s Erlingem Haalandem, který z této adresy zamířil do Dortmundu.

Karim Adeyemi svými výkony přinutil slavné značky v Evropě, aby jej braly na vědomí. Mezi jeho nápadníky se kromě Realu počítá také PSG, Atlético Madrid či Liverpool. Přesunout by se mohl ale také do Bayernu Mnichov, v jehož akademii strávil dva roky. Na San Bernabéu by mohl být prezentován jako nástupce za Karima Benzemu.

Poslední týdny je taktéž hojně skloňován post defenzivního záložníka. Casemiro je spojován s odchodem na Ostrovy a na jeho post by mohl naskočit Joao Palhinha. Šestadvacetiletá opora Sportingu Lisabon má však ve smlouvě klauzuli, která by případného zájemce nutila uhradit 60 milionů eur.

Zdroj: as.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.