Cítím se čím dál líp. Dva góly? Taková moje klasika, hlásí znovu sebevědomý Krmenčík

Cítím se čím dál líp. Dva góly? Taková moje klasika, hlásí znovu sebevědomý Krmenčík
OBSAHUJE VIDEO

V prvním poločase sice měli herní převahu, ale taktéž mohli prohrávat, kdyby Mandous neexceloval při pokutovém kopu. Po změně stran však sešívaní nedělní duel v Ďolíčku ovládli a zvítězili vysoko 5:0. Dvěma trefami se na výsledku podílel i reprezentační útočník Michael Krmenčík.

Po bezbrankové první půli přišla jeho chvíle a dvěma přesnými zásahy nasměroval svůj tým k zisku tří bodů. „Kluci a realizační tým mě podrželi, že ty šance přijdou. A ono to tak bylo. Byly to takové moje klasické góly, byl jsem na správném místě a musím poděkovat spoluhráčům, že mi to takhle fantasticky připravili do prázdné brány, jsem za to rád,“ nechal se slyšet osmadvacetiletý útočník.

Ďolíček by pro něj mohl být šťastným místem, neboť svou první trefu v barvách Slavie zaznamenal právě zde proti Bohemians z penalty. „Dal jsem tu svůj první gól za Slavii, za což jsem strašně rád a teď jsem tu vstřelil dva. Asi mi ten stadion vyhovuje. Ale já to mám radši u nás doma v Edenu, takže asi tak,“ uculoval se dvoubrankový střelec.

Přes nevýrazný start v nové sezoně se začíná střelecky prosazovat. Minulý týden proti bývalému klubu z Plzně, nyní hned dvojitě proti Pardubicím. „Určitě je ještě na čem pracovat, cítím se líp, ale nesmím usnout na vavřínech. Musíme všichni včetně mě společně pracovat a makat dál,“ dodal Krmenčík.

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.