Bylo by příšerné, kdyby do toho silnému sportovnímu úseku Sparty na čele s Rosickým a Vrbou mluvil majitel...

Bylo by příšerné, kdyby do toho silnému sportovnímu úseku Sparty na čele s Rosickým a Vrbou mluvil majitel...

Majitel Sparty Daniel Křetínský si o víkendu nechal ujít domácí sparťanské vystoupení proti Teplicím (4:2), ale k vidění byl v Londýně, kde sledoval šlágr Premier League mezi West Hamem, o jehož koupi má zájem a Liverpoolem (3:2).

V oné souvislosti se opět vyrojily spekulace, podle nichž jeden z nejbohatších Čechů mluví sportovnímu úseku slavného "S" do nominace a sestavy.

Nad podobnými řečmi a úvahami kroutí hlavou i exsparťan Milan Fukal, jenž na přelomu milénia před odchodem do bundesligy vybojoval na Praze 7 hned dva mistrovské tituly.

"Zaslechl jsem, že Sparta vyhrála, protože majitel Daniel Křetínský má starosti s kupováním podílu ve West Hamu United, takže byl při utkání s Teplicemi v Londýně, a ne na Letné, a neurčuje sestavu," napsal ve svém sloupku pro aktualne.cz někdejší stoper Jablonce či Hradce Králové.

"Podobné názory naprosto odmítám. Sparta má silný sportovní úsek, ředitel Tomáš Rosický, trenér Pavel Vrba, bylo by příšerné, kdyby jim do toho zasahoval majitel. Sice všechno platí, mohl by mít na to právo, ale snad nějaké pravomoce platí. Pro Spartu to bylo povinné vítězství, přitom ne jednoduché," vrátil se k poslednímu ligovému kolu s posledními Skláři držitel bronzu z Konfederačního poháru FIFA, jehož vyjádření nabídl web aktualne.cz.

Panák o nové smlouvě: Sparta to řeší s agentem, vůbec nevím, v jaké je to fázi, snad přijdu až k hotovému

Zdroj: aktualne.cz