Pro fotbal jsou podle Rajnocha důležití i grázlové a hajzlíci typu Kuchty či Krmenčíka...

Pro fotbal jsou podle Rajnocha důležití i grázlové a hajzlíci typu Kuchty či Krmenčíka...

Pakliže by se v Edenu volil nový Mirek Dušín, sešívaní útočníci Jan Kuchta či Michael Krmenčík by si asi na dotyčný status mohli dělat zálusk jen těžko.

Exreprezentant Jan Rajnoch se ovšem svěřenců Jindřicha Trpišovského, kteří plní novinové tituly i jinak, než jen zprávami o jejich gólech, jednoznačně zastal.

Fotbalová mapa podle něj potřebuje i tyto mediálně atraktivní hráčské typy...

"Jestli někdo dělá senzace z toho, že Kuchta po zahozené šanci kopl do reklamního panelu, tak já bych ji úplně nehledal. Každý chce dávat góly, chce být nejlepším střelcem, a tohle jsou emoce.. Naopak to naštvání je pozitivní," uvedl na webu sport.cz začínající trenér.

V posledních dnech hodně přemýšlel i o jeho spoluhráči z útoku Michaelu Krmenčíkovi. "On je takový, jaký je a tohle všechno potřebuje k tomu, aby se vyhecoval. O tom, co udělal, lidé diskutují. A fotbal je přece zábava pro lidi, vždyť podobně na tom byl třeba David Limberský. Pro fotbal jsou důležití i v uvozovkách řečeno tihle grázlové a hajzlíci, které většinou vlastní fanoušci milují a druzí nenávidí. Bylo jasné, že po tom všem v Plzni nachystají Krmenčíkovi nějaké choreo. Je to hodně sledované, lidé se baví a sám hráč je také ve svém živlu, ty věci si nepřipouští a spíš ho vyhecují, což si myslím, že je právě tento případ," uzavřel na stránkách sport.cz bývalý stoper Energie Cottbus, Ankaragücü či Sivassporu.

Jak důležité je míti Mandouse. Bez něj by Slavia první nebyla. A proč si Trpišovský měnil o pauze kalhoty?

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.