Csaplár věří tomu, že majitel Sparty dostává naprosto zkreslené informace: Je obklopen lidmi, kteří mu lžou

Csaplár věří tomu, že majitel Sparty dostává naprosto zkreslené informace: Je obklopen lidmi, kteří mu lžou

V posledních deseti dnech si Sparta vyzkoušela všechny typy výsledků. Zatímco v Ostravě brala remízu, z Lyonu si odvezla porážku a s Teplicemi dokázala zvítězit.

Josef Csaplár, oblíbený ligový komentátor posledních týdnů a měsíců, má pro nyní třetí tým Fortuna:ligy i tak výbornou zprávu...

"Hráči a ani trenér totiž neuvěřili, co se objevilo v některých médiích po prvním zápase s Lyonem na Letné. A sice, že se sparťané můžou rovnat elitním evropským klubům. Po čtvrteční druhé porážce s Olympiquem uznali, že neměli šanci, že byl soupeř prostě lepší. Mluvili o lekci, o poučení. Uvědomili si realitu. Ví, na čem jsou, co umí, a v čem musejí jít nahoru. Sparta se rozhodla jít cestou pravdy. Alespoň na úrovni svých hráčů a svého trenéra. Jestli tato zpráva dorazila z kabiny o patro výš, nevím. Trochu se bojím, že ne," rýpl si serverem sport.cz citovaný devětapadesátiletý odborník.

A proč? "Majitel Sparty je obklopen lidmi, kteří mu lžou. Nevěřím tomu, že se takhle schopnému člověku, který dokázal vybudovat takové impérium, líbí, že musí každý rok přinést do AC Sparta Praha stamiliony korun. Věřím tomu, že dostává naprosto zkreslené informace. Od lidí, kteří se bojí mu říct pravdu, aby nepřišli o svoje místa. Sparta, vzhledem k její historii, opravdu není skvělá. A to ani náhodou," upozornil na sport.cz bývalý stratég Zlína, Žižkova, Příbrami, Liberce či Slavie, jenž má za sebou hned několik zahraničních štací.

Bylo by příšerné, kdyby do toho silnému sportovnímu úseku Sparty na čele s Rosickým a Vrbou mluvil majitel...

Zdroj: sport.cz