Plzeň už ho mrzet nemusí. V Ďolíčku odstavený extrémní talent Vodháněl vpadne za pár týdnů do rakouské ligy...

Plzeň už ho mrzet nemusí. V Ďolíčku odstavený extrémní talent Vodháněl vpadne za pár týdnů do rakouské ligy...

Záložník Jan Vodháněl naposledy hrál za Bohemians 1905 letos v únoru a od té doby byl kvůli jeho zaječím úmyslům odstaven.

Jeho stagnace, která se nepřerušila ani letními námluvami s Viktorií Plzeň, skončí na konci kalendářního roku 2021. Právě tehdy mu totiž v Ďolíčku končí profesionální kontrakt a on se bude moci jako volný hráč odebrat na novou adresu.

Od ledna 2022 se stane čtyřiadvacetiletý středopolař s minulostí v mládežnických reprezentacích novou posilou rakousého celku Admira Mödling.

"V Janovi jsme získali extrémně talentovaného hráče. V české lize už nasbíral mnoho zkušeností a ukázal, co dokáže. V poslední době dáváme šanci hodně mladým, ale současně je důležité, abychom přivedli i zkušenější fotbalisty, od kterých se mladí budou učit. Doufáme, že také od Jana," pronesl na adresu bývalého křídelníka Mladé Boleslavi sportovní ředitel Admiry Marcel Ketelaer.

Admira Mödling je po čtrnácti kolech rakouské bundesligy na deváté pozici, s tím, že v roce 2021 ji ještě čekají čtyři duely. Vodháněl by mohl v novém trikotu debutovat 14. ledna 2022 v přípravě proti Marchfeldu.

Se Spallettim nekomunikuju, říká neapolský náhradník Lobotka. Zajímal by ho brzký přestup jinam, nebo ne?

Zdroj: ceskatelevize.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.