Blíží se velký comeback? Jarolím promluvil o tom, zda se Kadlec dostane znovu na ligové trávníky

Blíží se velký comeback? Jarolím promluvil o tom, zda se Kadlec dostane znovu na ligové trávníky

Bývalý sparťanský klenot Václav Kadlec je zase o něco blíže k návratu na ligové trávníky. Rok a půl poté, co na Letné ukončil profesionální kariéru ho pravděpodobně brzy vyšle zpět do akce Karel Jarolím v dresu Mladé Boleslavi.

Václav Kadlec letos v srpnu začal trénovat s rezervou Mladé Boleslavi a o měsíc poté podepsal s klubem roční smlouvu. „Jsem rád, že koleno drží, a kdybych vyběhl do ligového zápasu, byl bych v tu chvíli nejšťastnějším hráčem na hřišti. Zahrát si ještě ligu, to bych opravdu chtěl. Když jsem se dostal do kádru áčka, bylo by blbý tak nepřemýšlet. Přeji si být především zdravý, fotbal mě stále baví, možná víc než dříve, protože možnosti hrát ho si nyní vážím,“ řekl po podpisu smlouvy bývalý reprezentant, jehož slova nabídl web sport.cz.

Uplynulý víkend se Kadlec objevil už i mezi náhradníky v ligovém áčku. Nyní se zdá, že rok a půl po ukončení kariéry dojde k restartu.

„Minulý týden hrál za juniorku už skoro celý zápas a dal gól. Teď budeme mít čtrnáct dnů na to, abychom ještě trochu potrénovali. Takže věřím, že když bude zdravotně v pořádku, mohl by nakouknout i na hřiště,“ citoval web sport.cz slova boleslavského trenéra Karla Jarolíma. Po reprezentační pauze Středočeši se doma utkají se Zlínem.

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.