Na světě existují bystřejší fotbalisté i ti méně bystřejší a pan Krmenčík je ta druhá skupina, rýpl si sparťan Dyk

Na světě existují bystřejší fotbalisté i ti méně bystřejší a pan Krmenčík je ta druhá skupina, rýpl si sparťan Dyk

Reprezentační forvard Michael Krmenčík, jenž prožil v posledním kole proti Pardubicím své nejproduktivnější chvíle v barvách Slavie, se opět řešil i v pořadu Tiki-Taka.

Zatímco Václav Procházka, jenž si kmenového forvarda Brugg pamatuje ještě z Doosan arény, byl v televizi více než diplomatický, našli se i tací, kteří si servítky nebrali...

"Ta reakce proti Plzni byla nepřiměřená. Neměl by zapomínat, odkud přišel," pronesl idnes.cz citovaný sedmatřicetiletý exreprezentant, který aktuálně tvrdí obranu zlínských Ševců.

To Vojtěch Dyk, jehož fanouškovské srdce bije pro slávistického rivala z Letné (Adam Hložek by se podle něj typologicky hodil do West Hamu United), už byl v talkshow na O2 TV Sport znatelně přísnější a mohla za to i fakt, že svěřenec Jindřicha Trpišovského tentokráte své dvě trefy téměř neslavil.

"Ten kluk je celý obrácený. Na světě existují bystřejší fotbalisté i ti méně bystřejší a pan Krmenčík je ta druhá skupina," rýpl si na portálu idnes.cz šestatřicetiletý hudebník a herec v jedné osobě, který ukazuje svůj fotbalový um v barvách Realu TOP Praha.

V podobném duchu mimochodem mluvil i o bývalém ofenzivním hráči Paoku Soluň také známý internacionál Ladislav Vízek.

Je Slovácko českým Leicesterem? Stojí v pozadí úspěchu Mynář? A podepisovala se smlouva o přestupu na Hradě?

Zdroj: idnes.cz