Hložek "jen" za 428 milionů korun by prý byl pro West Ham opravdu nevídaný byznys...

Hložek "jen" za 428 milionů korun by prý byl pro West Ham opravdu nevídaný byznys...

Devatenáctiletý sparťanský útočník Adam Hložek, jenž je aktuálně na marodce, už byl spojován s londýnskými Kladiváři ještě před akcionářským vstupem Daniela Křetínského, který nově vlastní 27 procent tradiční značky, jež operuje na fotbalové mapě od roku 1895.

Fanouškovské weby nyní třetího celku Premier League z Olympijského stadionu jsou nyní s jeho získáním ještě optimističtější. Křetínský by totiž mohl reprezentantovi ze stáje Pavla Pasky udělit zelenou snadněji...

Aktuálně nejlepším střelcem Moyesova kádru je jednatřicetiletý Michail Antonio a útočníci žádná velká produktivní čísla nemají. I proto se bude možná kvůli dlouhé a náročné sezoně na dvou frontách ofenzivně posilovat již v lednu.

"Další posila je nezbytná, pakliže chce West Ham United aspirovat na umístění v TOP 4," zaznělo na serveru Hammers.news, jehož stanovisko publikovaly stránky aktualne.cz.

"Jestliže ho West Ham podepíše a zaplatí za něj tržní sumu 17 milionů eur, byl to to pro nás opravdu nevídaný byznys," přidal portál Hammers News, jehož citoval web aktualne.cz.

Zmíněnou sumu uvádí transfermarkt.com a letenskému "S" by se mohlo 428 milionů korun za nejproduktivnějšího hráče Fortuna:ligy z uplynulé sezony nepochybně hodit. Za dotyčnou sumu by si totiž mohlo pořídit kompletní novou útočnou řadu.

Křetínský už spoluvlastní Kladiváře: Cítím se privilegovaně, je mi ctí být součástí vzrušující budoucnosti, jež je před námi

Zdroj: tn.nova.cz