Liberec nemá zájem o zbytečnou mediální přestřelku, přesto na otevřený dopis vršovických Klokanů reaguje...

Liberec nemá zájem o zbytečnou mediální přestřelku, přesto na otevřený dopis vršovických Klokanů reaguje...

Vedení Slovanu Liberec, který se pod novým koučem Lubošem Kozlem nesporně zvedl, zareagovalo na otevřený dopis Bohemians Praha 1905 a jednoznačně se proti jeho obsahu ohradilo.

Podještědská značka ze stadionu U Nisy, jež má před sebou po repre pauze výjezd do Karviné, tedy zaslala Ligové fotbalové asociaci a Komisi rozhodčích FAČR reakci...

"Celou textaci naší reakce, obsahující i náš pohled na sporné momenty sobotního utkání, nebudeme publikovat, protože nemáme zájem na zbytečné mediální přestřelce. Zveřejňujeme tedy pouze její nejzásadnější části:

Za nepřípustnou považujeme zejména pasáž uvádějící, že se v utkáních Liberce a Bohemians údajně jedná o opakovaná chybná rozhodnutí ve prospěch klubu FC Slovan Liberec. V kombinaci s dalšími pasážemi dopisu, v nichž se spekuluje o možném úmyslu poškodit klub Bohemians, tak nepřímo obviňují náš klub z možného pokusu o ovlivnění výkonu rozhodčích, potažmo výsledku, což naprosto striktně odmítáme."

Stanovisko komise rozhodčích k inkriminovaným situacím akceptujeme, ačkoliv na ně můžeme mít jiný názor. Nicméně pokud zástupci Bohemians uvádějí, že se jedná o nepřijatelná a neomluvitelná pochybení, rozhodně s nimi nesouhlasíme. Naopak souhlasíme s reakcí Komise rozhodčích FAČR v tom smyslu, že tyto situace nebyly pro rozhodčí jednoduché na posouzení."

Úmysl, či neumětelství? Bohemians žádají trvalé vyřazení z listiny rozhodčích pro tyto dva video sudí...

Zdroj: fcslovanliberec.cz