S Hazardem se už v Realu nepočítá. Které zvučné adresy by si to měly rozdat o jeho zisk?

S Hazardem se už v Realu nepočítá. Které zvučné adresy by si to měly rozdat o jeho zisk?

Doba hájení je u konce a v Madridu si rvou hrůzou vlasy, jaký nákup byl před dvěma lety realizován. Angažování belgického křídla Edena Hazarda se jeví jako velmi neúspěšné, výsledky se nedostavují a vedení dochází trpělivost. I proto se ve Španělsku začíná proslýchat, že by Eden Hazard mohl v kabině brzy uvolnit místo někomu novému.

Podle webu ESPN už pohár trpělivosti přetekl a třicetiletý ofenzivně laděný hráč bude prodán. O této možnosti se veřejně hovoří již delší dobu, ale vedení klubu stále věřilo, že by se bývalá forma Hazarda mohla probudit opět k životu.

Někdejší hvězda londýnské Chelsea byla před pár týdny spojována s návratem na Stamford Bridge, ale v Londýně si nejsou příliš jistí, jestli by se jednalo skutečně o posílení kádru. Co se týče Premier League, tak má ale jeho jméno stále velký zvuk, neboť jeho angažování zvažují Manchester United a Newcastle.

Hazard se po svém příchodu do Madridu nedokázal adekvátně prosadit, často jej sužovala zranění, které brzdila jeho schopnost splynout s týmem. V 53 soutěžních zápasech za Los Blancos vykázal pouhých pět branek. Náklady na jeho přítomnost už vyšplhaly na 150 milionů liber, které se však nevrací. S výraznou ztrátou by tak mohl být prodán již v lednu, aby Bílý balet získal obnos na pořízení někoho nového.

Zdroj: espn.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.