MS bez Itálie si neumím představit, říká Lineker. Jsme jedni z nejlepších v Evropě, baráž zvládneme, uklidňuje Mancini

MS bez Itálie si neumím představit, říká Lineker. Jsme jedni z nejlepších v Evropě, baráž zvládneme, uklidňuje Mancini

Italové chyběli na MS 2018 v Rusku a není jisté, zda se představí příští rok v Kataru. Itálie totiž nezvládla poslední kvalifikační zápas, když neporazila Severní Irsko a druhé místo ve skupině je poslalo do baráže.

Pokud nechtějí úřadující mistři Evropy chybět mezi elitou na MS v Kataru, musí zvládnout březnové barážové zápasy. „Jak rychle mohou padnout mocní? Prosím, postupte! Neumím si představit další MS bez Itálie,“ tweetoval známý expert Gary Lineker, jehož slova zveřejnil web sport.aktuality.sk.

Itálie má stále vše ve svých rukou. „Tuto kvalifikaci jsme měli rozhodnout už v předcházejícím zápase proti Švýcarsku, ale ještě máme šanci na opravu. Stále máme jeden z nejlepších týmů v Evropě a jsem si jistý, že zvládneme barážové zápasy,“ uklidňoval situaci trenér Mancini.

Italský deník Gazzetta dello Sport psal o obrovském zklamáním. Itálie od října 2018 prohrála pod koučem Mancinim jen jeden z 37 zápasů, a to nedávno v semifinále Ligy národů s Francií a i tak se může stát, že družina okolo Jorginha bude chybět na MS 2022.

Zdroj: sport.aktuality.sk, gazzetta.it