LK37 se možná vrátí na sparťanskou marodku. Hložek by ale mohl odjet už do Uherského Hradiště...

LK37 se možná vrátí na sparťanskou marodku. Hložek by ale mohl odjet už do Uherského Hradiště...

Třetí Sparta má před sebou důležité nedělní vystoupení na půdě čtvrtého Slovácka, které je v tabulce zpět pouze o bod.

Jak zaznělo na serveru isport.blesk.cz, Pavel Vrba se nejspíš bude muset v Uherském Hradišti obejít bez Ladislava Krejčího mladšího, jenž údajně opět čelí zdravotním potížím.

Bývalému záložníkovi Zbrojovky (22) se měl opět ozvat sval a na plné vytížení z duelů proti Lyonu či Teplicím nejspíš nenaváže, s tím, že otazník se vznáší i nad jeho startem v pátém skupinovém duelu EL na půdě Glasgow Rangers.

Aby letenských problémů nebylo málo, v úterý nedohrál mezinárodní klání proti Estonsku ani další klíčový muž sparťanské sestavy Jakub Pešek (28), kterého tahalo ve svalu. I on může být v nejbližší době šetřen a cíleně zbaven vytížení.

Pozitivní zprávou je ovšem skutečnost, že by se mohl opět zapojit do akce devatenáctiletý teenager Adam Hložek, který musel vynechat předešlé dvě utkání kvůli nadkolenním šlachám.

Hložek už se prý v průběhu tohoto týdne vrátil k tréninku a i když má omezení, jeho návrat by nemusel být daleko. Lékařský štáb má vše sice směřovat až pro Evropskou ligu, která je na programu za 8 dní, nicméně pokud by vše šlo dobře, určitou část zápasu by mohl jakožto střídající dostat už proti Petrželovi, Kadlecovi, Nguyenovi a spol.

Jasněji bude v případě reprezentanta a nejdražšího člena sparťanského kádru těsně před víkendem.

Rosický je chytrý a inteligentní, dobře ví, co chce vrchnost a co je potřeba, dokáže ji vyslyšet a vše hezky učesat...

Zdroj: isport.blesk.cz