Bramborové pole na Letné? Coufal se obul do sparťanského trávníku a marodům z kádru Vrby se nediví...

Bramborové pole na Letné? Coufal se obul do sparťanského trávníku a marodům z kádru Vrby se nediví...

Kapitánem českého národního mužstva proti Estonsku (2:0) byl krajní bek West Hamu United Vladimír Coufal, který si po vítězné rozlučce s kvalifikací rýpl do letenského trávníku.

I když by jistě mohl být mnohem větším diplomatem, kterých je ve fotbale až až, upřímnost se počítá...

"Chtěli jsme hrát kombinační fotbal, ale jen změnit směr je na tomhle trávníku nadlidský úkol. Vlastně se nedivím, že mají kluci ve Spartě tolik zraněných. Ostatně Kuba Pešek střídal, protože ho zatáhlo ve svalu. Tohle hřiště je velká klouzačka, když se po něm v botách projdete, je to jako na bramborovém poli: na podrážkách vám zůstane jílové bláto," postěžoval si v pozápasovém interview bývalý zadák Liberce či Slavie, jehož vyjádření připomněl portál idnes.cz.

Los baráže o Katar proběhne v závěru listopadu. Jakého soupeře by si týmový spoluhráč Alexe Krále a Tomáše Součka přál? Spíše než Skotsko by upřednostnil Wales, ale hrozí i mnohem těžší protivníci včetně Itálie, Ruska, Švédska či Portugalska.

"Nevím, my Skoťáky porazili na Euru a nebyla by to sranda to předvést znovu. Neříkám, že bychom to nemohli zopakovat, ale je složité podobné soupeře na jejich hřišti porážet pokaždé, když k nim přijedete," přidal na idnes.cz šestadvacetinásobný reprezentant Česka.

Osobně bych preferoval, kdybychom dostali znovu Wales nebo Skotsko, říká před losem baráže Chytrý

Zdroj: idnes.cz