Horváth o posledních výsledcích Viktorie: Je to nepříjemné, ale každé mužstvo potká v sezoně nějaká krize

Horváth o posledních výsledcích Viktorie: Je to nepříjemné, ale každé mužstvo potká v sezoně nějaká krize

Reprezentační pauza byla pro Viktorii klasická. Plzeňští hodně trénovali, chodili do posilovny a pracovali na kondici, s tím, že poslední dny trenéři vše směřovali k víkendovému vystoupení v Ostravě.

Proti Baníku budou hlavnímu kouči Michalu Bílkovi chybět kvůli karetním trestům Filip Kaša, Luděk Pernica, Radim Řezník i Lukáš Kalvach. Jak moc velký je to problém?

"Je to nepochybně komplikace. Ale věděli jsme to dlouho dopředu, takže jsme se na to samozřejmě připravovali. Do toho bohužel přišla zranění, což přípravu také trochu ovlivnilo. Máme před sebou ještě poslední trénink, takže uvidíme, jestli se někdo ze zraněných dá dohromady. Jsou tam určité problémy, například Jindra Staněk se vrátil z reprezentace s poškozením stehenního svalu. Ale uvidíme, jak to bude vypadat po pátečním tréninku," uvedl na fcviktoria.cz asistent Pavel Horváth.

I když se Baník těší v domácím prostředí velké a vřelé fanouškovské podpoře, Viktorii se na jeho půdě dlouhodobě daří. "Věřím tomu, že v Ostravě, bohužel ne na Bazalech, ale na vítkovickém atletickém stadionu, bude hodně velká návštěva. Atmosféra tam byla vždycky dobrá a věřím, že to bude dobrý zápas, ve kterém budeme úspěšní. Víme, jaké silné stránky Baník má, a samozřejmě se to pokusíme eliminovat a využít skulinek, které nám nabídne," přidal na klubovém webu bývalý stratég Příbrami či Sokolova.
Zdroj: fcviktoria.cz

Jeho celek by rád přerušil sérii tří zápasů bez výhry a vstřelené branky. "Je to nepříjemné, ale každé mužstvo potká v sezoně nějaká krize. Bylo by nepříjemné nevyhrávat dál a nestřílet góly, ale na to nemyslíme. Soustředíme se na to, že chceme zápas s Ostravou vyhrát a být úspěšní. Koukáme jen dopředu," zakončil na fcviktoria.cz šestačtyřicetiletý Horváth, jehož tým se bude spoléhat i na znovu získané sebevědomí Jana Sýkory, jenž si na mezinárodní úrovni připsal během necelých 90 minut tři přesné zásahy.

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.