Venku to jsou bohužel jiné Budějovice, nedokážeme vyhrávat s nulou, povzdechl si Horejš

Venku to jsou bohužel jiné Budějovice, nedokážeme vyhrávat s nulou, povzdechl si Horejš
OBSAHUJE OHLASY

Českým Budějovicím se mimo domov vůbec nedaří, ze sedmi venkovních zápasů získali pouhé dva body, a to za remízu s Jabloncem a Slavií (dvakrát 2:2). Trenér David Horejš vidí problém v inkasovaných gólech.

Dynamo naposledy venku prohrálo v sobotu v Ďolíčku 1:3. „Venkovní bilance je hodně špatná. Chtěli jsme ji v Ďolíčku změnit, ale nepovedlo se. Inkasujeme až příliš, což je sice vizitka celého týmu, ale já jako gólman jsem pod tím podepsaný. Nuly sbírat nepotřebuju, jenže nemůžeme dostávat tři góly. Musíme umět hrát venku na nulu,“ uvedl na webu sport.cz brankář Dynama Vojtěch Vorel.

Venku to je prostě jiné Dynamo. „Venku se bohužel prezentujeme úplně jinak než doma. Byť jsme měli některé zápasy dobře rozehrané, získali jsme v nich jen dva body. Dostáváme spoustu gólů, teď na Bohemce tři. Pak nemůžeme pomýšlet na body,“ doplnil svého svěřence trenér Horejš.

Tým z jižních Čech na podzim udržel z 15 zápasů jen dvakrát čisté konto. „Právě v tom vidím hlavní příčinu, proč nejsme venku úspěšní. Dřív jsme totiž dokázali na hřištích soupeřů vyhrávat s nulou. Není možné, že dáme tři góly v Olomouci a vezeme jen bod. V Jablonci vstřelíme dva, a zase jen remíza. Body z venku nám chybí, abychom mohli pomýšlet na vyšší příčky,“ citoval web sport.cz slova hlavního trenéra Davida Horejše.

Zdroj: sport.cz