Tohle pokuty nevyřeší, naše hra není důstojná klubu, který hraje Konferenční ligu, říká po další tvrdé porážce Rada

Tohle pokuty nevyřeší, naše hra není důstojná klubu, který hraje Konferenční ligu, říká po další tvrdé porážce Rada
OBSAHUJE OHLASY

Jablonec na hřišti mistrovské Slavie utržil další tvrdou porážku (0:5). Trenér Rada viděl podobné příčiny vysoké porážky jako v případě v nedávném utkání v Plzni.

„Náš výkon byl hodně špatný a nedůstojný toho, co jsme za poslední roky udělali. Zápasy na hostujících hřištích jsou doslova tristní,“ uvedl Rada po utkání, jehož slova citoval klubový web fkjablonec.cz. Jablonec téměř před měsícem dostal nepopulárního bůra i proti Plzni.

„Opticky to vypadá docela dobře, ale přijde první branka a je po zápase. Naše pravá strana byla v prvním poločase hodně špatná, hráči tam nekomunikovali, jak by měli. Čtvrtý, pátý gól, škoda mluvit, vyšel z toho takovýto výsledek. Celé to nechápu, hráči byli po reprezentační pauze odpočatí, těšili jsme se a pak tohle. Stejný scénář byl i v Plzni. Čtvrt hodiny dobrý, dostaneme první gól a taky jsme dostali nakonec bůra,“ říkal nechápavě rázný trenér.

„Co s tím? Hráči si musí uvědomit, že tohle je nedůstojné klubu, který hraje Konferenční ligu. V lize jsme třináctí, nechceme si brát příklad z Mladé Boleslavi z loňska. S hráči furt mluvíme, jeli jsme sem natěšení, měli jsme určité problémy, vypadli nám nějací hráči, ale to má každý. My jsme ambiciózní klub. Může přijít krize, a ta situace tu teď je, nemáme výsledky a nedaří se nám. Hráči se z toho musí dostat. Já tomu dávám všechno a chci to samé i po hráčích. Můžeme prohrát, ale takhle ne! Pokuty nic nevyřeší, toho já nejsem zastáncem,“ dodal na tiskové konferenci třiašedesátiletý trenér Rada.

Zdroj: fkjablonec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.