Lidé říkali, že Slavia už není to, co bývala, není tak silná, tak jsme sami sobě potvrdili, že jsme pořád nejlepší v lize, uvedl Stanciu

Lidé říkali, že Slavia už není to, co bývala, není tak silná, tak jsme sami sobě potvrdili, že jsme pořád nejlepší v lize, uvedl Stanciu
OBSAHUJE OHLASY

Slavie podruhé v řadě nadělila soupeři pět branek, v minulém kole to odnesly Pardubice, nyní to schytal Jablonec. „Podle skóre to vypadá, že to byl lehký zápas, ale tak to nebylo. Museli jsme bojovat o každý míč, každou šanci, kterou jsme si vytvořili,“ říká k utkání Nicolae Stanciu, jehož slova citoval klubový web slavia.cz.

Stanciu v prvním poločase vytvořil dvě skvělé přihrávky, které vedli ke dvěma brankám. „Jsem rád, že jsem pomohl týmu. Snažím se o to každý zápas. Cítím se dobře, v dobré formě. Jsem rád, že jsem mohl nahrát na gól Kuchtičovi, který si to před zakončením skvěle zpracoval. Ale jak jsem říkal, nezáleží na tom, kdo přihrává nebo dává góly, důležité je takhle pokračovat, hrát jako tým a zůstat na prvním místě tabulky,“ hodnotil svůj výkon rumunský záložník.

Za poslední dva ligové zápasy má Slavia skóre 10:0. „Bylo to skvělé. Podařilo se nám zůstat pohromadě, protože se zvenčí hodně o týmu mluvilo, ne uvnitř týmu, ale ostatní lidé říkali, že Slavia už není to, co bývala, není tak silná. Zaprvé si musíme sami sobě potvrdit, že jsme pořád šampióni, že jsme pořád nejlepší tým v lize,“ pokračoval osmadvacetiletý reprezentant Rumunska.

K výkonu Ondřeje Lingra, který vstřelil dva góly měl Stanciu jen slova chvály. „Úžasné, úžasné. Je jeden z našich nejlepších hráčů, moc se mi líbí, vždycky hodně maká pro tým, ať už hraje od začátku, nebo ne, tak vždycky, když je na hřišti, pracuje pro tým. Hraje skvěle. Jsem za něj moc rád, že když hraje, tak skóruje. Myslím, že tahle sezona pro něj bude nejlepší, je ve skvělé formě a doufám, že se mu pokaždé podaří dát dva góly jako teď a proti Pardubicím,“ zakončil pro web slavia.cz Stanciu.

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.