Každý den jsem teď trávil šest až sedm hodin rehabilitací a bylo to náročné, hlavně psychicky, přiznal Schick

Každý den jsem teď trávil šest až sedm hodin rehabilitací a bylo to náročné, hlavně psychicky, přiznal Schick

Byť je Patrik Schick z Bayeru Leverkusen momentálně na marodce, i tak se dělí ve střelecké tabulce bundesligy spolu s Awoniyim a Modestem o průběžné třetí místo.

Svou bilanci osmi tref z devíti startů snad navíc bude moci bývalý ofenzivní hráč Sampdorie Janov, Lipska i AS Řím brzy rozšířit. Osobně doufá v to, že se tak stane již o víkendu na hřišti jeho bývalého klubu...

Zranění přišlo v době, kdy rozvlňoval sítě velice pravidelně. "Je fakt, že jsem byl v laufu, když jsem se dostal do šance, tak jsem většinou dal gól. Jsem zvědavý, jak se budu cítit teď," pronesl spoluhráč Wirtze, Bellarabiho či Diabyho.

"Chtěl jsem se vrátit co nejrychleji. Proto jsem teď trávil každý den šest až sedm hodin rehabilitací a bylo to náročné, hlavně psychicky. Jsem rád, že to mám za sebou a jsem už zpátky na hřišti a už je to víc o fotbale než být zavřený v posilovně," přidal na stránkách ČT Sport pětadvacetiletý reprezentant Česka.

"Začínám pomalu trénovat, tenhle týden bych se měl připojit k mančaftu. Vidím to tak: čtvrtek Evropská liga, když ne, tak o víkendu už bych měl být připravený. Na návrat se těším a kdyby se mi povedlo hned po návratu dát gól, tak by mě to mohlo nakopnout," uzavřel na webu ČT Sport odchovanec Sparty, jenž by si přál do baráže Skotsko.

Štetina, Vindheim i Sáček jsou podle Řepky nekopové. Internacionál volá po Vitíkovi, Gabrielovi či Karabcovi...

Zdroj: ceskatelevize.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.