Štetina, Vindheim i Sáček jsou podle Řepky nekopové. Internacionál volá po Vitíkovi, Gabrielovi či Karabcovi...

Štetina, Vindheim i Sáček jsou podle Řepky nekopové. Internacionál volá po Vitíkovi, Gabrielovi či Karabcovi...

K nečekaně vysoké prohře Sparty v Uherském Hradišti 0:4, která mohla být podle předvedeného výkonu obou předních mužstev Fortuna:ligy ještě výraznější, se vyjádřil i bývalý letenský stoper Tomáš Řepka, jenž se pochopitelně výkonu družiny Pavla Vrby podivil.

A jak je u někdejšího středního obránce Baníku, Fiorentiny či West Hamu United zvykem, nebál se konkrétně jmenovat ani hráče, kteří podle něj neodvedli to, co měli...

Namísto třicetiletého Lukáše Štetiny by prý mohl hrát on sám a rozdíl by to nebyl. "Věřil jsem Štětinovi vic a chtěl jsem, aby se s tím vic popral, bohužel to nedal a nejenom on, to tam ve svým veku můžu být já a horší nebudu. Nechápu trenéra Vrbu, kterého jinak respektuju, proč nestaví na stopera Vitíka, a proč naopak staví třeba Vindheima - proč pravýho beka nehraje mladej Gabriel?! A pak 4:0?," kroutil hlavou na svém Instagramu sedmačtyřicetiletý internacionál.

Schytali to od něj také Andreas Vindheim, jehož nemůže vystát ani Horst Siegl a Michal Sáček, v rámci nějž vzkázal jednomu z fanoušků, že "jestli je nejlepší on, tak přestává rozumět fotbalu."

"Doufám, že ho tahle facka donutí něco s tou sestavou udělat. Že místo nekopů typu Vindheim, Štětina, Sáček začne dávat příležitost nadějným mladíkům - Gabriel, Vitík, Karabec. Horší to být nemůže, a aspoň se otrkaj. To je můj názor. Muže se Vám líbit nebo ne, ale jako sparťan mám právo to hodnotit. A jako člověk, co chce jednou trénovat a dělá pro to maximum a vedl tým, to budu dělat," avizoval na osobním IG exreprezentant, jenž oblékal rudý dres v letech 1995 - 1998, respektive 2006 - 2011.

Hložek po ostudné prohře se Slováckem: Musíme na to zapomenout a připravit se na Rangers, vrátit to fanouškům a Spartě

Zdroj: instagram.com/tomasrepkacz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.