Je obdivuhodné sledovat Ronalda opět v Manchesteru, jak dává góly, projevil čest rival Messi

Je obdivuhodné sledovat Ronalda opět v Manchesteru, jak dává góly, projevil čest rival Messi

Rivalita jde stranou. Lionel Messi vzdal Ronaldovi poctu. Šestinásobný držitel Zlatého míče je přímo uchvácený z toho, jakým způsobem Portugalec odstartoval své druhé angažmá v Manchesteru United.

Od srpnového návratu Ronalda do anglického klubu nastřílel devět gólů v třinácti zápasech a Messi zavzpomínal na rivalitu z časů, kdy oba útočníci váleli ve Španělsku.

„Už dlouho nehrajeme ve stejné lize, ve které nám šlo o stejné cíle. Bylo to krásné období jak pro nás, tak pro fanoušky, kteří si to bezesporu užívali. Tyto nádherné vzpomínky zůstanou ve fotbalové historii,“ citoval web sport.aktuality.sk slova čtyřiatřicetiletého útočníka Paris Saint-Germain.

United se v poslední době v nejvyšší anglické soutěži příliš nedaří, avšak Messi by je ještě neodepisoval. „Mají silný tým se skvělými hráči. Cristiano se obdivuhodně adaptoval na novou éru Manchesteru. Od začátku dává góly akorát United zatím nehrají tak dobře, jak jsme si mysleli, ale v prosinci se vše může změnit. Stále se může stát cokoliv, Premier League je velmi náročná a vyrovnaná soutěž,“ dodal Argentinec.

Zdroj: sport.aktuality.sk