Petrželovo dilema po kariéře? Slovácko si ho ve funkci představit dokáže a šanci na návrat cítí také v Plzni...

Petrželovo dilema po kariéře? Slovácko si ho ve funkci představit dokáže a šanci na návrat cítí také v Plzni...

Když působil nynější prvoligový rekordman v počtu startů Milan Petržela v západočeské Doosan aréně a s Viktorií zažíval největší úspěchy, nynější první muž Plzně Adolf Šádek nazýval celou partu vlčí smečkou.

"Přišel do Plzně ve stejném období jako my. Oťukával se, šlo o jeho první velkou štaci. Chtěl si nás získat, pak už to pro něj bylo složité. Byli jsme odshora po šatnu jedna parta," připomněl v interview pro gol.cz osmatřicetiletý veterán.

Tu a tam se mu po Štruncových sadech zasteskne. "Parta byla výjimečná. Doufám, že se budeme v budoucnu setkávat ve staré gardě Viktorky. Dát si sranda mač, pokecat u pivka," přidala současná hvězda Slovácka, jejíž názor publikoval magazín Gól.

I kvůli nadstandardním vztahům s Viktorií bude mít po konci kariéry dilema, zda setrvat v Uherském Hradišti a pomáhat 1. FC, nebo se vrátit na stará známá místa, kde slavil čtyři ligové tituly.

"Konec se blíží, musím nad tím přemýšlet. Šanci na návrat cítím. Ale i ve Slovácku mi naznačují, že by si dokázali představit, že bych pro klub pracoval. U fotbalu chci každopádně zůstat," zakončil na gol.cz rychlonohý exreprezentant.

Trenérská či funkcionářská práce však pořád není na pořadu dne. Aktuálně ho po 437 prvoligových duelech lidé kolem něj hecují na bájnou pětistovku.

Cílem musí být vždy start na MS. Povede v elitní červnové Lize národů Čechy Šilhavý, či Hašek se Šmicerem?

Zdroj: gol.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.