Siegl: Ze Sparty je cítit větší síla než před pár roky. Věřím, že i přes poslední debakl může pořád bojovat o titul

Siegl: Ze Sparty je cítit větší síla než před pár roky. Věřím, že i přes poslední debakl může pořád bojovat o titul

Od těsné letenské porážky se Spartou prohrál pětapadesátinásobný šampion Premiership z Ibrox Stadium pouze jednou a to před pár dny před domácím publikem s Hibernianem. Mohli by na to hosté z Prahy navázat a úřadující mistry Skotska seknout znovu?

Horst Siegl vidí sparťanské šance docela pozitivně. "České týmy, a nejen Sparta, na ty britské umí, zejména na skotské. Podle mne je kvalita na naší straně. Sparta doma Rangers svalila, pak na Letnou přijede Bröndby. Chce to přidat pár bodíků. Věřím, že Sparta postoupí do další fáze Evropské ligy," ukázal optimismus exreprezentant, jehož slova vyšla na sport.cz.

O tom, že budou Pavlu Vrbovi chybět zranění Jakub Pešek a Adam Hlošek, není třeba diskutovat. "Určitě budou, to jsou pro Spartu klíčoví hráči. Dokonce možná nebude ani Krejčí mladší. Přesto věřím, že zápas zvládne. Jsou tu Nita, Haraslín, Hancko, Dočkal, Pavelka, Panák, a další. Trenér Vrba určitě najde adekvátní náhradu a tým dobře připraví," pokračoval na sport.cz dvaapadesátiletý internacionál.

Na co podle něj úřadující vicemistr Fortuna:ligy, jenž momentálně okupuje čtvrtou pozici, vůbec má? "Doma vyhrává, drží se na dostřel čela ligy. Výkony nejsou sice úplně super, ale je z ní cítit větší síla než před pár roky. Věřím i přes debakl na Slovácku, že pořád může bojovat o titul," zakončil na sport.cz pozitivně naladěný exsparťan, jenž se před 25 lety krátce mihl také v Kaiserslauternu.

Trpišovský o Stanciuovi, Ševčíkovi, Krmenčíkovi s Kuchtou i o tom, že chce Slavia vnutit Feyenoordu svůj způsob hry...

Zdroj: sport.cz