Panák je pořád výborný stoper se zajímavou budoucností, mohla by mu ale svědčit chvilková pauza a oddech, míní Bosák

Panák je pořád výborný stoper se zajímavou budoucností, mohla by mu ale svědčit chvilková pauza a oddech, míní Bosák

Jaromír Bosák si v rámci souboje Glasgow Rangers - Sparta (2:0) všiml, že po většinu duel byl velký rozdíl ve hře obou týmů v důrazu, síle, vyhrávání osobních soubojů i sebevědomí udělat něco s míčem.

Komentátor České televize se zastavil také u obrovského kiksu českého reprezentanta Filipa Panáka, jenž v podstatě daroval Jezdcům z Ibrox Stadium jejich druhý gól.

"Panák předvedl možná nejhorší přihrávku v kariéře. Křížem přes velké vápno a také přes dva protihráče. Takový balon Morelos od spoluhráčů nedostal. Přesně na hlavu před prakticky prázdnou branku. Na druhou stranu, že by se Panákovi kolegové přetrhli snahou mu pomoci a nabídnout se k rozehrávce, to zase ne. Sparťanský stoper odehrál špatný zápas už na Slovácku, ve čtvrtek se mu také nedařilo. Možná by si potřeboval oddechnout, ale otázkou je, koho by mohl postavit Vrba na jeho místo. V podstatě připadá v úvahu jen Vitík, protože Štetina v Uherském Hradišti doslova vyhořel. Aby bylo jasno, to není vůbec nic proti Filipu Panákovi. Pořád si myslím, že je to výborný stoper se zajímavou budoucností – pokud bude držet zdraví. Jen na mě dělá dojem, že by mu chvilková pauza a oddech mohly svědčit," pronesl ve svém komentáři pro seznamzpravy.cz ostřílený odborník.

Dlouholetý člen Realu TOP Praha pak podtrhnul slova Romana Bednáře, že momentálně čtvrtý tým Fortuna:ligy by měl na nynějšího lídra skotské Premiership na trávníku mít a prohrát s ním nemusel. "Rangers jsou tým, který by Sparta měla porážet. Jenže musí být nastavena od první minuty na to, hrát – cituji – „jako by to měl být její poslední zápas“. Pokud to tak nebude, bude prohrávat i s týmy méně kvalitními, než jsou právě Rangers," uzavřel na seznamzpravy.cz autor více než deseti knižních publikací.

Vyhasínající hvězdy s druholigovým statusem, které zná díky prvoligové či reprezentační minulosti celá republika?

Zdroj: seznamzpravy.cz