Teplický Hyčka o omezeních v Edenu: Pro nás to problém nebude, ale Slavii motor v podobě diváků chybět může

Teplický Hyčka o omezeních v Edenu: Pro nás to problém nebude, ale Slavii motor v podobě diváků chybět může

Skláře, kteří prohráli pod koučem Jiřím Jarošíkem všech sedm utkání, čeká v neděli v rámci otevření druhé poloviny základní části Fortuna:ligy velmi těžký oříšek.

Představí se totiž v Edenu, kde je doma Slavia, jež touží po čtvrtém mistrovském primátu v řadě a momentálně má k tomu opět nejblíže ze všech šestnácti účastníků.

"Na Slavii můžeme jen překvapit. My víme, v jaké jsme situaci, budeme se snažit, abychom nějaký bod udělali. I když hrajeme proti Slavii, která je obrovsky silná," pronesl na webu fkteplice.cz záložník Daniel Trubač, jehož celek čeká na vítězství už jedenáct zápasů.

"Psychika je velký faktor. Bylo to vidět i v minulém utkání, kdy jsme v některých situacích měli svázané nohy," přidal krajní bek Alois Hyčka, jehož slova nabídly stránky fkteplice.cz.

Sešívaní doma vyhráli všech sedm dosavadních duelů a obrovským favoritem budou i proti momentálně poslednímu týmu tabulky. To vše i přesto, že na Sinobo stadium bude moci poslední listopadovou neděli dorazit pouze necelá tisícovka diváků.

"K fotbalu patří, když jsou na něm lidi. Lepší by i pro nás bylo, kdyby mohli přijít v neomezeném počtu," uvedl na fkteplice.cz někdejší mládežnický reprezentant Trubač, jenž v minulosti prošel nejen Hradcem Králové, ale i Slavií.

"V domácím prostředí je Slavia strašně silná, má fantastické fanoušky. Bude to pro ni škoda, ale i pro některé naše kluky, protože takovou atmosféru ještě nezažili. Já ten stadion mám rád a mrzí mě, že lidi nebudou. I tak se ale vyhecujeme, vždyť je to jeden z našich nejlepších klubů. Pro nás to problém nebude, ale jim motor v podobě diváků chybět může," zakončil na fkteplice.cz optimisticky naladěný jednatřicetiletý bek s minulostí v Ústí nad Labem i Zbrojovce Brno.

Vyhasínající hvězdy s druholigovým statusem, které zná díky prvoligové či reprezentační minulosti celá republika?

Zdroj: fkteplice.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.