Schranz před Teplicemi: Mají své problémy, ale chceme zažít dobrý vstup do utkání jako s Jabloncem

Schranz před Teplicemi: Mají své problémy, ale chceme zažít dobrý vstup do utkání jako s Jabloncem

Čtvrteční dělba bodů s Feyenoordem přinesla postupové komplikace v boji o jarní část Konferenční ligy, ale nyní musí lídr tabulky české nejvyšší soutěže přepnout na duel s Teplicemi. Slavia jde do utkání v roli favorita nejen díky domácímu prostředí v Edenu, ale soupeř se krčí na konci tabulky ohrožen sestupem.

Kvůli novým opatřením spojeným s pandemií koronaviru může na zápas pouze 1000 fanoušků, proto se očekává, že pověstná bouřlivá atmosféra tentokrát v Edenu panovat nebude. Duel prvního proti poslednímu však může nabídnout pořádné drama, neboť oba celky potřebují uspět.

„Mají své problémy, trochu se trápí. Musíme to brát z našeho pohledu, bude to o nás. Věřím, že se nám podaří do zápasu skvěle vstoupit jako v posledním ligovém zápase proti Jablonci a že to zvládneme,“ věří autor šesti ligových branek v této sezóně Ivan Schranz.

Oba celky v této sezóně změří síly již podruhé a právě slovenský reprezentant se zdá být specialistou na Teplice, neboť jim v závěru července vstřelil tři branky. „Naši fanoušci jsou úžasní, ženou nás vpřed za každých okolností, za to jim patří velký dík. Bohužel to budeme muset zvládnout bez nich a bojovat i za ně,“ dodala někdejší tvář Jablonce.

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.