Sáček: Už není kam couvat. Proti Slovácku to byla katastrofa, i ve Skotsku jsme toho ukázali málo

Sáček: Už není kam couvat. Proti Slovácku to byla katastrofa, i ve Skotsku jsme toho ukázali málo

Pražská Sparta se po reprezentační přestávce opět hledá. Ligový debakl na půdě Slovácka, poté čtvrteční ztráta proti Rangers, která letenský klub stála možnost zahrát si Evropskou ligu také na jaře. Nyní v cestě stojí Liberec, který nezažil zrovna vydařený vstup do sezony, ale v posledních kolech je již nebezpečným soupeřem.

Sparta před týdnem v Uherském Hradišti selhala a v přímém boji o třetí místo v tabulce nestačila na Slovácko. Také ve čtvrtek přišla prohra na půdě celku z Glasgow, proto nálada v kabině není zrovna veselá. Svěřenci kouče Pavla Vrby potřebují v neděli uspět na své půdě s Libercem.

„Víme, že už není kam couvat. Ten zápas musíme zvládnout jakkoliv a tak do toho také půjdeme. Od začátku sezony se Liberec zvedl, nejdříve byl strašně dole, ale teď má už lepší výsledky. I tak k tomu musíme přistupovat a nepodcenit soupeře. Musíme se na to maximálně připravit a zvládnout to,“ nechal se slyšet Sáček, který se svými spoluhráči naskočí do utkání v bílých výročních dresech.

„Čtvrteční nezdar musíme hodit za hlavu, ale to jsme říkali i po Slovácku a nepodařilo se to. Jinak to ale nejde. Ty tři body prostě musíme získat. Proti Rangers nebylo těžké být lepší než v Uherském Hradišti, protože tam to byla katastrofa. Myslím, že jsme ve Skotsku pár dobrých pasáží měli, ale i tak to bylo málo. Šance jsme měli opět až na konci zápasu,“ dodala dlouholetá opora pražského týmu.

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.