Domácí produktivita Dukly byla tristní. I proto přijdou před jarem personální změny v kádru...

Domácí produktivita Dukly byla tristní. I proto přijdou před jarem personální změny v kádru...

Rada, Pázler, Kozma, Souček, Faleye a spol. nezvládli domácí rozlučku s podzimní části a se čtrnáctým Třincem pouze bezgólově remizovali. Díky tomu tak dejvické mužstvo přezimuje až na sedmé pozici.

Hlavní trenér Dukly Bohuslav Pilný pochopitelně radostí do stropu neskákal a stejně jako po řadě jiných podzimních duelů měl své výtky...

"Jsme zklamaní. V prvním poločase jsme měli málo pohybu i agresivity, soupeř byl naopak důrazný. Ve druhé půli se to otočilo, i když kromě velké šance Barace jsme moc příležitostí neměli. Na tři body to bylo asi málo. Navíc soupeř na konci trefil břevno, to by pro nás byla těžká rána," přiznal na oficiálních stránkách fkdukla.cz trenér, jenž přišel na Julisku letos v dubnu.

"Domácí zápasy co se týče produktivity byly na podzim tristní. S tím budeme muset na jaře něco udělat. Přijdou také personální změny v kádru," avizoval bývalý stratég Sokolova, Žižkova nebo Hradce Králové.

Poslední listopadové pondělí se na Julisce uskuteční neformální fanouškovská beseda s vedením. Účastnit se jí budou nejen Pilný, ale také předseda představenstva Bohumil Paukner, výkonný ředitel David Šrámek, sportovní ředitel Jan Staněk i vybraný zástupce hráčské kabiny.

Kdo ví, třeba už bude něco ohledně zimních změn nastíněno i tam...

Myslím si, že Sparta dává nejvíc příležitostí mladým hráčům v Česku, tvrdí pyšně Vrba

Zdroj: fkdukla.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.