Na Střeleckém ostrově si strašně moc váží, že mají v kádru tak chladnokrevného zakončovatele jako Bassey...

Na Střeleckém ostrově si strašně moc váží, že mají v kádru tak chladnokrevného zakončovatele jako Bassey...

Když opouštěl v 96. minutě proti Slovácku trávník jihočeský hrdina Fortuna Bassey, přítomní diváci na Střeleckém ostrově bouřlivě tleskali.

Byl to totiž právě ofenzivní hráč Dynama, který v 82. a 85. minutě otočil skóre s favorizovaným Slováckem, díky čemuž zažil svůj nejpovedenější den ve Fortuna:lize.

Bývalý forvard Olympie Radotín, Ústí nad Labem i Vlašimi už je v české nejvyšší soutěži na osmi trefách, díky čemuž se společně s Janem Kuchtou dělí o druhé místo střelecké tabulky.

Hlavní kouč Dynama David Horejš jeho dva úprky hostující obraně, která před pár dny dokázala vynulovat Spartu, pochopitelně kvitoval...

"Závěr byl galapředstavením Fortuna. Chladnokrevné zakončení, dvě přesné trefy. Strašně moc si toho vážíme," přiznal na klubovém webu jihočeský stratég.

Byť jsou součástí budějovického kádru i Mihálik, Škoda nebo Van Buren, třiadvacetiletý Nigerijec je jednoznačně zastiňuje.

Rychlonohý mladík už se ostatně dokázal prosadit také v domácím poháru a k tomuto datu patří k největším objevům sezony 2021/2022.

Defenzivní linie pátého Baníku Ostrava se před ním bude muset mít o víkendu jednoznačně na pozoru.

Domácí produktivita Dukly byla tristní. I proto přijdou před jarem personální změny v kádru...

Zdroj: dynamocb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.