Radovi to myslí, na hřišti si dovolí a spoluhráče nabádá, ať si taky troufnou. Pro Votroky je k nezaplacení...

Radovi to myslí, na hřišti si dovolí a spoluhráče nabádá, ať si taky troufnou. Pro Votroky je k nezaplacení...

Bývalý záložník sparťanské rezervy, Spartaku Trnava, Bohemians 1905 a Mladé Boleslavi Jakub Rada září ve Fortuna:lize i ve svých čtyřiatřiceti letech.

V barvách hradeckého nováčka, jemuž vydatně pomáhal už ve druhé lize, má nakročeno dokonce k tomu, aby vyrovnal své nejgólovější ročníky 2014/2015, respektive 2015/2016.

"Zlepšilo se mi zdraví, koleno mi dovolilo hrát fotbal, potrénovat, dostat se na úroveň, na kterou jsem byl zvyklý. Za angažmá v Hradci jsem moc rád, dalo mi krásné zážitky a pocity, ve které už jsem ani nedoufal,“ pronesl na webu iSport.cz vítěz domácího poháru z roku 2016.

Pod jeho pookřáním je podepsán i nejstarší prvoligový kouč Miroslav Koubek, který letos v září oslavil již sedmdesáté narozeniny. "Cítím, že si to užívá. Do sezony šel s tím, že může být jeho poslední. Má radost, baví ho fotbal, dovolí si na hřišti. Kluky nabádá, ať si taky troufnou. Dobře je vede. Je to hráč k nezaplacení. Platnost pro mužstvo má obrovskou. Je to lídr, respektovaná osoba v kabině a má nadstandardní řešení herních situací. Je zkušeným hráčem, kterému to myslí, a má velmi dobrou kopací techniku. Všichni víme, že v jeho letech už nebude mít lepší pohyb, ale pracujeme s ním,“ ocenil svého svěřence na stránkách Deníku Sport někdejší šéf Plzně i Slavie, jenž pracuje ve východních Čechách společně s Hejkalem, Rolkem a Poštulkou.

Momentálně šestí Votroci, což je určitě nad plán, se budou na Radu spoléhat i v sobotu na půdě Slovanu Liberec.

Pelta jde do vězení i kvůli Berbrovi! A jak dopadne v Itálii vyšetřovaný Nedvěd, jehož si přál za svého nástupce?

Zdroj: isport.blesk.cz