Máme dost kvalitních hráčů na to, abychom Baník dokázali porazit, tvrdí kapitán Dynama

Máme dost kvalitních hráčů na to, abychom Baník dokázali porazit, tvrdí kapitán Dynama

Šestadvacetiletý slovenský obránce s dlouhou minulostí v Žilině Martin Králik hraje tuzemskou nejvyšší soutěž druhým rokem, s tím, že v dosavadních šestačtyřiceti vystoupeních zatím neskóroval a na premiérový přesný zásah tak stále čeká.

"Někdy je to pro mě deprimující, ale snažím se kvůli tomu nerozčilovat. Koneckonců, jsem tam od toho, abychom góly nedostávali," podotkl v interview pro klubový web rodák z Prievidze.

Jeho Dynamo je po famózním obratu se Slováckem na deváté pozici se stejným bodovým ziskem jako osmá Sigma a v dalším kole se představí v Ostravě.

"Odmala jsem veden k tomu, že jdu do každého zápasu vyhrát. Je jedno, jestli jedete na Slavii nebo na Baník. Samozřejmě to bude těžký zápas, ale když bych šel do zápasu s tím, že nevyhraji, asi bych do něj ani nešel. Věřím, že tam můžeme uspět a osobně pro to udělám maximum. A stejně tak mohu mluvit i za celý tým," ubezpečil jihočeské fanoušky zadák v ideálním fotbalovém věku.

Co bude třeba provést, aby si jihočeská značka odvezla z nejbližšího výjezdu body? "Víme, že Baník je soubojové, ale i fotbalové mužstvo, takže se jim budeme nejprve muset vyrovnat fyzicky. Ale máme dost kvalitních hráčů na to, abychom je dokázali porazit," pronesl na webu dynamocb.cz spoluhráč Van Burena, Basseye či Mihálika.

Jaký vůbec mají na Střeleckém ostrově pro tento ročník cíl? "Jako tým chceme skončit v horní polovině tabulky, kde se teď víceméně pohybujeme. Doufám a věřím, že je v našich silách, abychom tam skončili," zakončil na dynamocb.cz defenzivně laděný svěřenec kouče Davida Horejše.

Dočkal a budoucí odchod do Liberce či Mladé Boleslavi? Nic takového, exreprezentant má jen 2 varianty...

Zdroj: dynamocb.cz