Slavia se opět dostala to top formy a bude super favorit, předvídá před sešívaným příjezdem na Hanou Jílek

Slavia se opět dostala to top formy a bude super favorit, předvídá před sešívaným příjezdem na Hanou Jílek

První prosincovou sobotu čeká osmou Sigmu na domácím Andrově stadionu velmi těžký oříšek v podobě úřadujícího mistra i aktuálního lídra tabulky.

Od těsné říjnové prohry se Spartou je Slavia opět v tuzemských podmínkách neporažena a v posledních pěti kolech navíc vždy dokázala udržet čisté konto, což jde zejména za triem Mandous, Kačaraba a Ousou.

Na Hané bude kvůli zpřísnění protiepidemických opatření přítomno jen 1000 příznivců. "Na zápas se těšíme. Jen je škoda, že na takovém utkání nemůže být přítomno více diváků," přiznal na webu sigmafotbal.cz Václav Jílek.

"V kontextu předchozích zápasů, které jsme vyhráli, by utkání se Slavií mělo být pomyslnou „třešničkou na dortu“. Slavia se opět dostala do top formy. Sice se jí nepovedlo jedno utkání v Evropské konferenční lize, ale jinak v české lize opět předvádí nejlepší výkony. Čeká nás těžký protivník, Slavia bude v tomto utkání super favorit. Na druhou stranu pro nás jsou tato utkání výzvou a prověrkou pro výkon mužstva," doplnil hlavní kouč Sigmy.

Ten se bude spoléhat na vylepšené sebevědomí svých svěřenců. "Jsem přesvědčený, že se sebevědomí hráčů díky výhrám v poháru a v lize nad Pardubicemi zvýší a že si ho přenesou do těžkého utkání se Slavií. Vítězství jsou pro hráče hnacím motorem a dodávají jim energii. Věřím, že jim to pomůže," nechal se slyšet nadřízený Růska, Vaněčka a spol.

Za hráčskou kabinu poté promluvil ostřílený záložník Lukáš Greššák. "Do každého zápasu jde mužstvo nastavené tak, že chce zvítězit a že chce uhrát co nejlepší výsledek. Se Slavií hrajeme doma a o to více nám to velí, abychom zápas zvládli," zakončil dvaatřicetiletý Slovák na webu sigmafotbal.cz.

Bude se Olayinka loučit s Vršovicemi? Kolem člena Super Eagles krouží osminásobný šampion Ligue 1...

Zdroj: sigmafotbal.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.