Bude se Olayinka loučit s Vršovicemi? Kolem člena Super Eagles krouží osminásobný šampion Ligue 1...

Bude se Olayinka loučit s Vršovicemi? Kolem člena Super Eagles krouží osminásobný šampion Ligue 1...

Šestadvacetiletý nigerijský reprezentant Peter Olayinka už ve Fortuna:lize překročil stovku startů a v českém prostředí už je usazen docela dlouho.

Svědčí o tom i skutečnost, že kromě Slavie, jejíž součástí je od léta 2018, v minulosti oblékal i trikot Dukly, kterou pomáhal ofenzivně táhnout již v ročníku 2016/2017.

Dříve prošel také albánskou či belgickou nejvyšší soutěží, s tím, že by si mohl v dohledné době v rámci Starého kontinentu vyzkoušet již čtvrtou ligu.

Soccernet totiž přinesl informaci o tom, že se o oblíbeného křídelníka Jindřicha Trpišovského zajímá francouzský klub FC Nantes.

Tradiční účastník Ligue 1 by jím mohl nahradit jeho stejně starého krajana Mosese Simona, jenž může po dvou a půl letech naopak osminásobného mistra Francie opustit.

Nantes, které trenérsky vede zkušený Antoine Kombouare, aktuálně čeká na tříbodový zisk již pět zápasů, i tak je ale v tabulce třinácté.

První zápas v roce 2022 čeká celek devátý lednový den proti Monaku. Myslíte, že už by u toho mohl být i nynější kolega Provoda, Ševčíka, Stanciua a spol.?

Pelta jde do vězení i kvůli Berbrovi! A jak dopadne v Itálii vyšetřovaný Nedvěd, jehož si přál za svého nástupce?

Zdroj: soccernet.com