Nejsem zklamaný z výkonu, ale ze zbytečné porážky, smutnil kouč Votroků po selhání v Liberci

Nejsem zklamaný z výkonu, ale ze zbytečné porážky, smutnil kouč Votroků po selhání v Liberci

Ligový nováček z Hradce Králové se v této sezoně prezentuje velmi dobrými výkony, za což si vysloužil i zatím výborné postavení v tabulce. Týmu prospívají i zkušenosti sedmapadesátiletého kouče Miroslava Koubka, který Votrokům dodává odvahu rvát se o body i s papírově silnějšími soupeři. V sobotu odpoledne to ale nevyšlo a proti Liberci rozhodla jediná trefa z první půle.

Pro trenéra Votroků nebyl na tiské konferenci po prohraném zápase důvod k úsměvu. „Určitě jsem trochu zklamaný. Ne z výkonu, ale zbytečné porážky. Zápasu by víc slušela remíza,“ začal Koubek své hodnocení před novináři.

„Udělali jsme chybu, kterou Liberec potrestal a my sami jsme šance nevyužili. Měli jsme jich přitom možná i víc než soupeř. V první půli byl soupeř asi lepší, ale v té druhé jsme stupňovali svůj tlak a sahali po zisku bodu," pokračoval zkušený lodivod Hradce Králové.

I přes některé šance ale trenér odmítl hráčům vyčítat, že selhali v koncovce. „Určitě jim nebudu nic vyčítat. Vždy se to dá vyřešit lépe, ale myslím si, že třeba Vašulín to myslel dobře. Ve sportu to tak chodí, že někdo je vždy lepší a bohužel to byl dnes brankář soupeře Knobloch,“ dodal Koubek.

Zdroj: fchk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.