Nová perspektivní tvář do defenzivní řady PSG? Wolves už počítají, kolik by za ni inkasovali

Nová perspektivní tvář do defenzivní řady PSG? Wolves už počítají, kolik by za ni inkasovali

Paris Saint-Germain se na hráčském trhu porozhlíží po nové akvizici na levou stranu obrany. Kouč Mauricio Pochettino na tomto postu aktuálně využívá služeb devatenáctiletého portugalského mladíka Nuna Mendese, ale zatím není přesvědčen, zda hráče hostujícího ze Sportingu Lisabon zlákat do Parku Princů natrvalo. Svůj zrak spíše upíná k Ostrovům, kde by rád loupil v táboře Wolves.

Předmětem zájmu je dvacetiletý obránce Rayan Aït-Nouri. Svou kariéru začal v Paris FC, ale mnohem více o sobě dal vědět v barvách Angers. Právě na této adrese si jej vyhlédli Wolves, kteří jej nejprve otestovali v rámci hostování, poté získali na pět let za necelých deset milionů liber.

K podpisu tohoto kontraktu došlo teprve v létě tohoto roku, proto je zřejmé, že se účastník Premier League nebude chtít svého mladíka vzdávat bez pořádného odškodného. Wolverhampton si navíc v této sezóně nevede zle a mohl by se ucházet o umístění zaručující účast v pohárové Evropě.

Podle listu The Sun by rád trenér PSG zacílil na tuto posilu již během ledna a zkusil jej zlákat do Parku Princů. V Anglii se již zástupci francouzského obra dotazovali na jeho dostupnost a očekává se, že v nadcházejících týdnech by se mohla jednání zintenzivnit.

Zdroj: thesun.co.uk

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.