V Berlíně to bude velké finále, říká Bah. Kuchťák je náš nejlepší útočník, bude nám hodně chybět, mrzí Houšteckého

V Berlíně to bude velké finále, říká Bah. Kuchťák je náš nejlepší útočník, bude nám hodně chybět, mrzí Houšteckého
OBSAHUJE VIDEO

Slavisté odcestovali vlakem do Berlína ke čtvrtečnímu souboji o postup ze základní skupiny Evropské konferenční ligy proti tamnímu Unionu. „Jsme nažhavení na každý zápas. Víme, že to je přímý boj o postup, je to hodně silné mužstvo,“ říká na úvod pro web slavia.cz asistent trenéra Zdeněk Houštecký.

V kabině panuje dobrá nálada. „Atmosféra v týmu je dobrá. Samozřejmě se těšíme na velké finále, snad to dopadne jako naposledy a získáme všechny body. Je to krásný stadion, dobrý soupeř. Dáme do toho sto procent a doufám, že vyhrajeme,“ přeje si dánský obránce Alexander Bah, jehož slova citoval klubový web slavia.cz.

V posledním vzájemném zápase Slavia hrála v početní výhodě a vyhrála 3:1, první branku zápasu vstřelil právě dánský obránce. „Pamatuji si fantastickou střelu levačkou. Ne, bylo to trochu se štěstím, dorazil jsem to po rohu. V tom zápase jsme dali tři dobré góly a uvidíme, jestli na to můžeme navázat,“ pokračoval Bah.

Slavii bude v zápase chybět kvůli žlutým kartám útočník Jan Kuchta. „Kuchťák je nejenom střelec, on dokáže pro tým strašně dobře pracovat, umí skvěle napadat, má dobrý driblink. Má všechno, co by měl útočník mít a momentálně je to náš nejlepší útočník. To potvrzuje i na hřišti jako v posledním zápase. Určitě nám chybět bude, je to škoda, ale nedá se nic dělat, musíme ho nahradit a poradit si i bez něj,“ konstatoval pro web slavia.cz trenér Houštecký.

Video: YouTube

Zdroj: slavia.cz