Baník určitě bude chtít posílit. S nynějším umístěním se neuspokojíme, upozorňuje Fleišman

Baník určitě bude chtít posílit. S nynějším umístěním se neuspokojíme, upozorňuje Fleišman

Spoustou zkušeností ošlehaný zadák Jiří Fleišman je pevnou součástí prvního týmu Baníku Ostrava i ve svých sedmatřiceti letech a v právě probíhajícím ročníku 2021/2022 si díky třem brankám dokonce vyrovnal své gólové maximum za sezonu.

Hlavní kouč Ondřej Smetana má v defenzivní řadě k dispozici nejen jeho maličkost, ale také Ndefeho, Sanneho, Granečného, Jurošku, Lischku, Pokorného či Svozila. Jak se dívá na svou konkurenci?

"Všichni musíme na tréninku pořádně makat. Pokud někdo nebude podávat výkony, trenér má kam sáhnout. Každý si to uvědomuje, což je vidět v zápasech. Nikdo nechce polevit, přijít o místo v sestavě. Teď ještě musíme odpracovat dvě utkání a přijde zimní pauza. Baník určitě bude chtít posílit. S nynějším umístěním se neuspokojíme. Chceme zůstat nahoře a bojovat o pohárové příčky," upozornil na serveru idnes.cz velezkušený bek s minulostí v Liberci i Mladé Boleslavi.

I když se zdá, že je na Bazalech kádr široký, podle Fleišmana ještě ne dost. Na jakých postech Baník potřebuje posílit opravdu nutně? "Všude. Ale ta otázka je spíše na trenéra, na vedení. Kádr, co máme, je dost široký a kvalitní. Pokud máme hrát o evropské poháry, vedení a trenér si musejí vše zanalyzovat," zakončil na idnes.cz mostecký rodák, který dosáhl v českém prostředí na tři trofeje a to v letech 2012, 2015 a 2016.

Jeho šest duelů v řadě neporažený chlebodárce, jehož čeká v lednu účast v zimní Tipsport lize, narazí ve zbytku roku na Pardubice a Slavii. I v těchto zápasech bude chtít potvrdit, že nynější pátá pozice s tříbodovou ztrátou na čtvrté Slovácka není náhoda.

Slávistický chrám bude po více než třech letech měnit jméno. Podle koho bude nazván tentokrát?

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.