Omezení fanoušků? Trošku to může hrát v náš prospěch, míní Holeš. Nebojí se nově položeného berlínského pažitu?

Omezení fanoušků? Trošku to může hrát v náš prospěch, míní Holeš. Nebojí se nově položeného berlínského pažitu?
OBSAHUJE VIDEO

Sešívaný tábor z Edenu má jasno. Aby udržel druhé místo ve své skupině, proti Unionu mu bude v Berlíně stačit uhrát i remízový výsledek.

"Těšíme se hodně, je to další zápas na evropské scéně, navíc proti bundesligovému týmu. O víkendu Union porazil Lipsko, je to velmi silný tým. Chceme určitě vyhrát, zápasy venku nám v Evropě v letošní sezoně tolik nevychází, chceme to zlomit a postoupit," pronesl na stránkách slavia.cz bývalý záložník Jablonce či Hradce Králové.

Slavia by se neměla vykolejit ani tím, že se bude hrát na nově položeném trávníku. "Nevybavuju si, kdy se v Edenu naposledy měnila tráva. Zkušenost s tím proto asi nemám, uvidíme, jak nám to půjde na tréninku. Jestli to bude pevné, jestli to bude držet. Musíme si to vyzkoušet, abychom byli na čtvrtek připravení," přidal na středeční tiskové konferenci český reprezentant.

Mohla by být pro hosty výhoda, že na Olympijský stadion dorazí pouze 5 tisíc fanoušků? "Raději hraju s diváky, za mě k tomu fotbalu prostě patří. Bez nich je to takové smutné. Výhoda to možná na Olympijském stadionu bude, asi lepší, než kdyby se hrálo na domácím stadionu Unionu. Tam když přijde hodně lidí, je velmi bouřlivá atmosféra, všechno je blízko, diváci jsou těsně u hřiště. Může to trošku hrát v náš prospěch," zaznělo z úst Holeše.

Výběr Jindřicha Trpišovského sice Union v prvním měření sil na Sinobo Stadium porazil, nicméně čtvrteční soupeř je nyní v bundeslize šestý a má za sebou pár dní starý skalp silného Lipska. "Zápas v Praze jsem nehrál, sledoval jsem ho z tribuny, kluci ale podali výborný výkon. Od té doby ale uplynulo hodně času, určitě se posunuli. Koukali jsme na video, mají v týmu výborné individuality, hrají výborně jak tým, důrazně. Když se podívám na každý post, mají tam skvělé hráče. Ve čtvrtek to bude hodně těžký zápas," předpověděl na slavia.cz osmadvacetiletý rodák z Poličky.

Můžeme posunout klubovou historii dál a uděláme pro to maximum, hlásí Hübschman z rumunské Kluže

Zdroj: slavia.cz