Na postup jsme měli, klíčový zápas nebyl v Rumunsku, ale doma proti Randers, myslí si Rada

Na postup jsme měli, klíčový zápas nebyl v Rumunsku, ale doma proti Randers, myslí si Rada
OBSAHUJE OHLASY

Porážka Jablonce s Kluží trenéra severočeského souboru Petra Radu zklamala, nicméně o vypadnutí z poháru se rozhodovalo v jiném zápase.

„Jsme zklamaní porážkou. První poločas byl z naší strany povedený, domácí jsme prakticky do ničeho nepustili. Byli jsme nepřesní ve finální fázi, někdy jsme se snažili ještě o lepší finální přihrávku. Se závěrečným hvizdem prvního poločasu jsme dostali úplně zbytečnou branku. Inkasovaná branka do kabin nás trochu srazila,“ hodnotil začátek utkání na webu fkjablonec.cz trenér Rada.

„Prohrávali jsme, ale chtěli jsme navázat hrou na náš první poločas. Dál jsme se snažili, domácí byli trochu víc zataženější a my jsme měli méně prostoru než v prvním poločase. Chtěli jsme vyhrát, šli jsme do rizika a hráli jsme hodně vysoko. Bohužel pak přišla druhá branka, kdy jsme to tam nechali trochu otevřené. Šance si vytváříme, ale branky nevstřelíme,“ pokračoval.

„Ale dnešní výsledek nerozhodl o tom, že jsme nepostoupili. Na postup jsme měli, klíčový byl z mého pohledu domácí zápas s Randers, kde jsme to měli po kontrolou, měli jsme dost šanci, ale inkasovali jsme v devadesáté minutě z penalty,“ litoval jiného zápasu Rada, jehož slova nabídl web fkjablonec.cz.

Zdroj: fkjablonec.cz