Postup oslavujeme zaslouženě, míní Schranz, který věnuje všechny své přesné zásahy otci a své rodině

Postup oslavujeme zaslouženě, míní Schranz, který věnuje všechny své přesné zásahy otci a své rodině
OBSAHUJE VIDEO

Jediným slávistickým střelcem v Berlíně byl slovenský rychlík Ivan Schranz, který se spolu s ostatními může těšit i na jarní část EKL.

"Cítím se asi jako všichni slávisté, spokojený a šťastný, že jdeme dále. Že to byla jen remíza, na tom teď nezáleží, uhráli jsme druhé místo a pokračujeme do jara. Těšíme se na to," vyprávěl po závěrečném hvizdu bývalý forvard Jablonce.

Trefa do sítě Unionu pro něj byla mimořádně emotivní záležitostí. "Určitě ano, gól věnuji svému tatínkovi a mé rodině, stejně jako všechny ostatní," přiblížil na webu slavia.cz svěřenec Jindřicha Trpišovského.

Neprohra v německé metropoli je cenná i z toho důvodu, že slávisté byli v dost okleštěné sestavě, na lavičce bylo pouze šest hráčů a řada zkušených borců zůstala v Praze. "Ukazuje to sílu a charakter týmu. I když jsme nebyli v úplně dobrém rozpoložení a chyběli nám někteří klíčoví hráči, dokázali jsme se semknout a zahrát výborný zápas se silným týmem. Myslím si, že postup oslavujeme zaslouženě," přidal na stránkách slavia.cz Schranz, jenž se vyjádřil také k nově položenému trávníku, na němž ovšem kvůli podmínkám míč často odskakoval...

"Obě mužstva měla stejné podmínky, terén byl ale těžký, hodně to klouzalo. Tráva se dost vytrhávala, pohyb nebyl úplně jednoduchý, v některých momentech nám to možná pomohlo, v některých zase uškodilo. Takový je ale fotbal," zakončil na klubových stránkách osmadvacetiletý rodák z Bratislavy.

Slavia vyválčila v Berlíně bod a putuje do jarní fáze, Debeljuh se stal katem Jablonce

Zdroj: slavia.cz